Політичний вандалізм: партія 5.10 спотворила Київ

Два роки тому в Києві на зборах, клумбах і стінах будинків почав з'являлася настінний політичний «живопис» від мало кому відомої партії «5.10»
Depo.Влада
15 жовтня 2014 17:00
ФОТО: depo.ua
Політичний вандалізм: партія 5.10 спотворила Київ
Політичний вандалізм: партія 5.10 спотворила Київ

Останнім часом «творчісіть» цієї політсили перейшла всі межі: фундаментальними написами запаскуджені Оболонська набережна і причал на Дніпрі. На Майдані ж невідомі умільці навіть примудрилися розфарбувати газон біля Жовтневого палацу, де в лютому місяці гинули герої Небесної сотні. Знайти координати цієї «вандальної» партії поки що не видається можливим.

Власне, звідки з'явилася така дивна назва? 5.10 - це розшифровка всієї ідеології даної політсили: скасування чинної податкової системи і введення єдиної системи податків, яка передбачає 5% податок з продажів і 10% соціальний податок.

Очолює політсилу Геннадій Балашов, відомий політичний «фрік», який останнім часом навіть почав з'являтися в ефірах телеканалів, під час яких активно використовує стиль «під Жиріка» - бере горлом і видає різні агресивно-популістські заяви.

У виборчому списку даної політсили йдуть люди, в цілому не пов'язані з політикою - директори підприємств, юрисконсульти та економісти. Єдиний досить відомий персонаж - багаторічний керівник проекту «Дорожній контроль» Ростислав Шапошников - розташований під №14 у виборчому списку.

Звідки така любов до розмальовування столиці, невідомо. Як невідомо і те, кому після виборів доведеться прибирати всю цю «красу»... 

Фото Кирило Чуботін/ДеПо

Мітки: 5.10, Балашов