Поклонська пояснила: Кримських чиновників заарештовують для покращення настрою

Глава російської прокуратури Криму Наталія Поклонська стверджує, що порушення кримінальних справ за корупцію повинно позитивно позначитися на роботі чиновників в окупованому Криму
Depo.Влада
1 липня 2015 08:23
ФОТО: depo.ua

"Недбайливі чиновники повинні бачити, що всьому буде дана правова оцінка. Це повинно позитивно впливати на майбутній настрій чиновників", - сказала вона, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

За її словами, кілька справ, порушених стосовно кримських чиновників останнім часом, "не є показником поганої роботи" виконавчої влади в Криму. "Правоохоронні органи добре працюють в плані профілактики і припинення злочинів у сфері економіки та протидії корупції", - додала вона.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про затримання співробітниками ФСБ міністра промислової політики російського уряду Криму Андрія Скринника. Його підозрюють в пособництві у розкраданні державного майна, скоєному групою осіб за попередньою змовою в особливо великому розмірі.

У вівторок 30 червня управління ФСБ по Криму і Севастополю повідомило про порушення кримінальної справи стосовно голови кримської податкової Миколи Кочанова. За даними відомства, 29 червня Кочанова затримали при дачі хабаря.