Мільйонні хабарі і люті пси: подробиці затримання інспекторів експорту

Затриманий на під час отримання хабара один з керівників Державної служби експортного контролю натравлював на оперативників собак. У нього в приміщенні виявили, зокрема, 90 тис. дол., а загалом у справі фігурують хабарі до 3 млн грн
Depo.Влада
10 грудня 2015 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук, передає depp.ua

За його словами, в рамках цього розслідування було задокументовано не один епізод вимагання хабара і передачі готівкових коштів чиновникам Державної служби експортного контролю.

"За окремими епізодами обсяг хабаря складав до 3 млн. дол. Під час проведення обшуків вчора хазяїн одного з житлових приміщень, один з керівників Державної служби експортного контролю спустив на оперативно-слідчу групу собак, але це не зашкодило провести обшук у цьому помешканні. Були виявлені серед іншого 90 тис. дол. США. У іншого керівника держслужби також знайдено готівкові кошти. У тому числі певна частина купюр збіглася з номерами, які раніше передавалися як контрольовані хабарі, які були задокументовані в рамках нашого провадження", – розповів Ткачук.

Нагадаємо, що одного з керівників Державної служби експортного контролю затримали вчора під час вимагання хабара у розмірі 250 тис. доларів.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада