Підкуп, зброя та смерть: МВС відзвітувало про ситуацію на дільницях

До органів внутрішніх справ у день виборів станом на 18:00 надійшло 330 повідомлень про події, пов'язані з виборчим процесом
Depo.Влада
26 жовтня 2014 19:25
ФОТО: depo.ua
Підкуп, зброя та смерть: МВС відзвітувало про ситуацію на дільницях
Підкуп, зброя та смерть: МВС відзвітувало про ситуацію на дільницях

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу МВС. 

У 35 випадках йдеться про підкуп виборців. Зафіксовано також 34 факти розповсюдження агітаційних матеріалів, 22 - пошкодження бюлетенів, 17 - розповсюдження неправдивих відомостей і 20 повідомлень про замінування. 

У Харкові працівники міліції у підвалі школи № 103, де розташовуються виборчі дільниці №№ 631458 - 631461 виборчого округу № 170 виявили гранату РГД-42 з викрученим запалом, який лежав поруч. Гранату із запалом вилучили. 

У тій же школі працівники міліції затримали чоловіка, у якого вилучено автомат АКС-74У з 2-ма магазинами до нього і 30 патронами. Затриманий доставлений у Московський райвідділ внутрішніх справ.

Також правоохоронці зафіксували неправомірні дії членів виборчих комісій. Таких випадків поки що відомо мінімум три.

У Вінницькій області, у селі Кам'яногірка на виборчій дільниці №050874 секретар ДВК кинула до урни для голосування кілька бюлетенів одразу. А в Києві, в Оболонському районі, голова окружної виборчої комісії № 217 (вул. Героїв Дніпра, 32-Г) (представник Соціалістичної партії України) допустив у серверну ОВК двох невідомих, які запрошені до Оболонського райуправління міліції.

На виборчих дільницях, на жаль, були зафіксовані смерті людей.

У Слов'янську на виборчій дільниці № 141193 (вул. Солодікова, 1) помер пенсіонер. Через серцевий напад помер пенсіонер і у Тернопільській області.