"Податкові" зміни в Україні: Американська торгова палата і Рада підприємців "забракували" законопроєкт

Представницькі органи українського і міжнародного бізнесу виступили категорично проти законопроектів №1210, та альтернативного 1210-1, які заплановані до розгляду Верховною Радою сьогодні, 14 листопада

Про це вони повідомили на сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

  Так, Американська торгова палата  закликала народних депутатів "не приймати настільки суттєві зміни до податкового законодавства в нинішній редакції".

"Розсудливість та передбачуваність податкової політики є однією з ключових передумов економічного зростання України. Бізнес-спільнота країни висловила суттєве занепокоєння щодо нинішньої редакції законопроектів №1210 та 1210-1 та закликає Верховну раду не розглядати ці законодавчі ініціативи без значного вдосконалення", – заявили в Американській торговій палаті і закликали депутатів натомість продовжити експертний діалог із бізнес-спільнотою.

У Раді підприємців при Кабінеті міністрів України також категорично проти згаданих законопроектів.

"Рада підприємців при КМУ закликає народних депутатів не підтримувати законопроекти №1210 та №1210-1, які включені сьогодні до порядку денного Верховної ради на перше читання. Бізнес та експертне співтовариство неодноразово звертали увагу влади про потенційне погіршення стану економіки через подібні податкові нововведення, зокрема запровадження практики "податкового терору" по відношенню до сумлінних платників податків", – заявили в Раді підприємців при Кабінеті міністрів України.

Також у Раді підприємців нагадали, що один із законопроектів запланованих до розгляду – №1210-1 – вже був офіційно відкликаний, про що є відповідна інформація на офіційному порталі Верховної ради.

Нагадаємо, 13 листопада у "Слузі народу" сказали, коли Рада ухвалить законопроєкт про референдум.

Довідка: Законопроекти №1210 та 1210-1 передбачають внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme