Під будівлю міськради Слов'янська прикотили сміттєві баки

У Слов'янську активісти, що протестують проти призначення заступниками міського голови Валерія Радченка і Вадима Ляха, притягали під будівлю міськради сміттєві баки
Depo.Влада
30 вересня 2014 17:11
ФОТО: depo.ua
Під будівлю міськради Слов
Під будівлю міськради Слов'янська прикотили сміттєві баки

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на місцевий сайт 6262.ua.

Зазначається, що громадськість міста, що не бажає, щоб заступниками мера стали Радченко і Лях, зібралася сьогодні біля будівлі виконкому і заблокувала вихід.

Для майбутніх заступників активісти прикотили сміттєві контейнери, щоб відразу ж їх «люстрирувати».

Жителі міста упевнені, що якщо ці люди прийдуть до влади, вони співпрацюватимуть з сепаратистами.

ДОВІДКА: Валерій Радченко - уродженець Слов'янська. У січні 2012 року був переведений на посаду першого заступника начальника Головного управління МВС України в Криму, а в лютому 2013 призначений начальником Управління МВС в Севастополі. 1 березня 2014 року подав у відставку.

Вадим Лях - депутат міськради. За інформацією телеканалу «Інтер», він був одним з восьми депутатів Слов'янської міської ради, що надавали пособництво терористам.

Як повідомляв ДеПо, представники громадськості сьогодні голосно і напористо намагалися змусити прокурора Дніпропетровської області Романа Федика написати заяву про відставку і поставили йому на голову сміттєву урну.

Нагадаємо, в Черкасах представники координаційної ради сил Майдану кинули двох депутатів облради у сміттєвий бак, вимагаючи люстрації.

Раніше активісти тернопільського «Правого сектора» викинули в сміттєвий бак і закрили кришкою начальника відділу кадрів Тернопільської райдержадміністрації Віталія Федака.

Всеукраїнська акція з викидання депутатів і чиновників в мусорку почалася 7 вересня з працівника фонду соціального страхування Олега Руденка, обвинуваченого в розкраданні дитячих грошей.