Під Радою шахтарі стукають касками і вимагають виплати зарплат

В Києві біля стін Верховної Ради України проходить пікет Незалежної профспілки гірників України
Depo.Влада
2 березня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua
Під Радою шахтарі стукають касками і вимагають виплати зарплат
Під Радою шахтарі стукають касками і вимагають виплати зарплат

Пікетники вимагають виплати заборгованості по зарплаті і підтримки вугледобувної галузі, передає depo.ua.

Шахтарі, яких зібралося не більше тисячі осіб, заявляють, що фінансування вугледобувних та торфодобувних підприємств в обсягах, необхідних для їх подальшого розвитку та поточної діяльності, необхідно передбачити в бюджеті країни на 2015 рік.

Пікетники тримають в руках плакати з написом «Податок на пенсії шахтарів - ганьба уряду!» і заявляють, що керівництво шахт не виплатило їм зарплати за останні 2,5 місяці.

Відзначимо, що під парламентом дуже галасно, так як шахтарі за традицією стукають касками.

Крім того, під стінами українського парламенту проходить ще одна акція протесту «Поки влада зволікає, ллється українська кров», в ході якої учасники закликали голову Верховної Ради Володимира Гройсмана негайно підписати закон №1317 «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».

Нагадаємо, 5 лютого Верховна Рада прийняла закон №1317 «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України (друге читання)».

«В Україні забороняється розповсюдження і публічна демонстрація фільмів, виготовлених фізичними та юридичними особами Російської Федерації, а також фільмів, які пропагують (включаючи надання позитивної інформації) діяльність правоохоронних органів, Збройних сил, інших військових чи силових формувань Російської Федерації або їх окремих представників, і фільмів, сюжет яких прямо чи опосередковано пов'язаний з діяльністю цих органів або формувань», - наголошується в законі.

Як повідомляв depo.ua, 28 січня під будівлею Кабінету Міністрів України провели мітинг більше 500 шахтарів. Шахтарі зібралися під Кабміном з проханням передбачити в Держбюджеті-2015 витрати на підтримку вугледобувних підприємств, капітальне будівництво та технічне переоснащення.