Під посольством Росії в Києві вимагали припинити геноцид кримських татар

Сьогодні в Києві під будівлею російського посольства пройшов пікет на підтримку кримськотатарського народу, якить гнобить російська влада в Криму
Depo.Влада
25 вересня 2014 18:16
ФОТО: depo.ua
Під посольством Росії в Києві вимагали припинити геноцид кримських татар
Під посольством Росії в Києві вимагали припинити геноцид кримських татар

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на «Крым.Реалии».

За інформацією журналістів, на захід зібралися півсотні людей з плакатами: «Руки геть від ATR» (кримськотатарський телеканал), «Решата Аметова вбито руками путінських окупантів», «#StopCrimeanTatarsGenocide».

Крім того, пікетники роздрукували на альбомних аркушах інформацію про факти переслідування кримських татар, виклавши їх перед входом в російське посольство.

«Ми зібралися тут, щоб висловити невдоволення діями окупаційної влади відносно кримськотатарського народу та українців. Практично щодня відбуваються факти тиску на жителів Криму, незгодних з анексією », - розповіла одна із організаторів акції, Тетяна Безрук.

Як повідомляв ДеПо , в МЗС України заявили про «другу депортацію» кримських татар.

Проголошений Путіним глава Криму Сергій Аксьонов продовжує цькування кримських татар, налаштовуючи проти них росіянКримська влада виконує свій план щодо знищення  кримськотатарського народу.

Кримськотатарський телеканал АТР в Криму звинувачують в екстремізмі, у татар відібрали будівлі меджлісів в Сімферополі та Бахчисараї, а холопи «Гобліна» зневажають  мечеті и готують «розстрільні» списки кримських татар.