Під Криворізьким міськвиконкомом оголосили голодування 60 городян

Близько 60 жителів Кривого Рогу оголосили голодування під будівлею Криворізького міськвиконкому. Так вони домагаються зустрічі з представниками президента України та голови Дніпропетровської обласної держадміністрації
Depo.Влада
29 січня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua
Під Криворізьким міськвиконкомом оголосили голодування 60 городян
Під Криворізьким міськвиконкомом оголосили голодування 60 городян

Організатори акції, Ірина Туровська і Владислав Штефан, почали голодувати першими, повідомляє сайт 0564.

У своєму зверненні до учасників акції протесту, присутнім у сесійній залі міськвиконкому, Владислав Штефан заявив, що телеграми-звернення були отримані адресатами, і вже почався діалог з представниками президента і губернатора.

За словами Ірини Туровської, діалог хоч і є, але відбувається мляво. Вона також зазначила, що тепер активісти будуть діяти швидко і рішуче, але тільки в рамках закону.

Як повідомляв depo.uaвчора сотні жителів Кривого Рогу захопили будівлю міської ради з вимогою особистої зустрічі з представником президента України. Судячи з плакатів, вони виступають проти чинної місцевої влади, яку звинувачують у корупції.

Нагадаємо, що міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул - батько колишнього віце-прем'єр-міністра України, а нині нардепа (Опозиційний блок) Олександра Вілкула. Наприкінці листопада 2014 року близько 300 осіб вже штурмували будівлю міської ради в Кривому Розі з гаслами: «Ні Вілкуловскому сепаратизму», «Вілкула геть», «Криворізька міська рада - виродки».