Під Київрадою вимагають зупинити «дерибан» землі

Сьогодні на Хрещатику, біля будівлі Київської міської держадміністрації, де почалося позачергове засідання Київради, зібралися близько 300 активістів, які вимагають скасувати рішення по конфліктним землевідведенням, не допустити подальшого «дерибану» землі, а також звільнити керівництво КП «Київтранспарксервіс»
Depo.Влада
9 жовтня 2014 11:43
ФОТО: depo.ua
Під Київрадою вимагають зупинити «дерибан» землі
Під Київрадою вимагають зупинити «дерибан» землі

Про це повідомляє УНІАН, передає ДеПо.

Зокрема, біля входу в адміністративну будівлю зібралися підприємці, які пов'язані з паркувальним бізнесом. Вони вимагають звільнити директора «Київтранспарксервісу» Мурада Магомедова і його заступника Ігоря Астахова. Люди мають намір пройти на засідання сесії, щоб донести свої вимоги до міського голови Віталія Кличка і депутатів.

Вхід в будівлю в посиленому режимі охороняють працівники міліції, оскільки багато хто намагався потрапити на засідання Київради. Власникам автостоянок запропонували створити ініціативну групу, членів якої пропустять в будівлю. Деякий час між міліціонерами і підприємцями навіть відбувалися зіткнення, але переговорна група була сформована і увійшла в будівлю міськадміністрації. Решта підприємців залишилася чекати біля входу.

Сьогодні на розгляд Київради винесено близько 90 проектів рішень, з яких близько 20 - загальні питання, є також питання власності. Значну частину порядку денного займають питання містобудування та землекористування. У залі засідань зареєстрований 81 депутат.