Під Дебальцеве знищено елітний підрозділ морської піхоти РФ

Ситуація навколо н.п.Дебальцеве залишається складною. Днями була нібито досягнута домовленість про припинення вогню. Таку надію висловив замначальник сухопутних сил Росії Олександр Ленцов, який виступає гарантом переговорів з боку ДНР і ЛНР. Українська сторона висловила готовність дотримуватися мінські угоди. Однак реальна ситуація на фронті м'яко кажучи виглядає не зовсім так
Depo.Влада
29 вересня 2014 07:23
ФОТО: depo.ua
Під Дебальцеве знищено елітний підрозділ морської піхоти РФ
Під Дебальцеве знищено елітний підрозділ морської піхоти РФ

Про це йдеться в сюжеті Подробностей, передає ДеПо.

«Супротивник не припиняє вогонь по наших позиціях. В цьому самі можете переконатися, але не так інтенсивно, стало тихіше, спокійніше. Змушені відкривати у відповідь вогонь, щоправда, з потрійними узгодженнями підтвердженнями. Все-таки приймати удари мовчки, це ж людські життя доводиться відповідати », - каже командир роти« Ятрань »17 батальйону територіальної оборони Андрій Бойко.

Командування групи, яке обороняє Дебальцеве, допускає, що вогонь по українських позиціях можуть вести угруповання непідконтрольні керівництву ДНР.

Разом з тим змушені відповідати. За даними української розвідки дуже активні диверсанти з боку ДНР. Вони намагаються вивчити облаштування українських блокпостів, кількість і характер техніки і живої сили.

«Продовжують працювати снайпери, пробують підходити до нас їх розвідники. Працюють диверсійні групи,це ми точно знаємо. Ми ідентифікували одну з них », стверджує командир роти« глибинної »розвідки 59 розвідувального батальйону« Птах ».

«Разом з тим треба відзначити, що противнику не вдалося взяти Дебальцеве в котел. Всі атаки були успішно відбиті. Противник видихався, зазнав великих втрат. Було навіть знищено за даними 11 батальйону елітний підрозділ морської піхоти Росії », - йдеться в сюжеті.

Доки відносна пауза, бійці намагаються облаштувати свій побут, встановлюють грубки в наметах і бліндажах. Волонтери підвезли горючі брикети. Армія готується до тривалої оборони.