Майже 5 млн українців не зможуть проголосувати на виборах - ОПОРА

4,6 млн виборців України не зможуть проголосувати на позачергових парламентських виборах через російську агресію і військові дії на сході України
Depo.Влада
24 жовтня 2014 14:22
ФОТО: depo.ua
Майже 5 млн українців не зможуть проголосувати на виборах - ОПОРА
Майже 5 млн українців не зможуть проголосувати на виборах - ОПОРА

Про це під час прес-конференції повідомила координатор парламентських та виборчих програм Громадської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, передає ДеПо з посиланням на УНІАН.

В Автономній Республіці Крим та Севастополі не зможуть взяти участь у голосуванні 1,8 млн громадян.

«У Донецькій області, за нашими підрахунками, 49% виборців не зможуть взяти участь у голосуванні, а це 1,6 млн громадян. Луганська область - 69% виборців не братимуть участь у голосуванні, це 1,2 млн громадян», - сказала вона.

Айвазовська також зазначила, що ОПОРА вітає рішення ЦВК про звільнення виборців Донецької та Луганської областей від обов'язку при зверненні до органу ведення Державного реєстру виборців надавати документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

У той же час мережа відзначає, що ЦВК не приділяла достатньої уваги інформуванню суб'єктів виборчого процесу та широкої громадськості про організацію голосування в тих округах Донецької та Луганської областей, які повністю або частково перебувають під контролем незаконних збройних формувань.

Як повідомляв ДеПо, за даними КВУ, парламентські вибори 26 жовтня можуть відбутися тільки в 13 з 30 мажоритарних округів в Донецькій та Луганській областях.