Почав з критики: Новий посол ЄС розчарований, що Рада гальмує реформу енергетики

Посол Євросоюзу в Україні Хюґ Мінґареллі просить Верховну Раду наступного тижня ухвалити законопроект про Національну комісію в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)
Depo.Влада
13 вересня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві, поширеній у "Фейсбуці" представництвом ЄС в Україні, передає depo.ua.

"Ми дуже засмучені тим, що Верховна Рада в останньому читанні не ухвалила закон України про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", - йдеться у заяві.

Наголошується, що цей законопроект дуже потрібен для підтримки подальших реформ в енергетичному секторі, зокрема, що стосується газу та електроенергії: "Він допоможе гарантувати більшу прозорість та ефективність; це принесе велику користь українській економіці та відповідатиме очікуванням громадськості та міжнародних партнерів".

"Я дуже сподіваюся, що цей законопроект буде-таки схвалено щойно Верховна Рада збереться знову на пленарне засідання наступного тижня. Ухвалення цього закону є також умовою для виділення другого траншу у розмірі 600 млн євро у рамках макрофінансової допомоги ЄС", - зазначив Мінгареллі.

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада не змогла ухвалити законопроект №2966 про НКРЕКП і відправила його на повторне друге читання.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада