Побратими Ляшка почали продавати себе за 200 грн

Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий оголосив аукціон, лотом якого є зустріч із ним, стартова ціна – 200 грн
Depo.Влада
11 січня 2016 13:18
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фесбуці" повідомив лідер політсили Олег Ляшко, перепостивши меседж, у якому зазначаються умови аукціону, передає depo.ua.

"Андрій Лозовий продає зустрічі з собою. Некорупційний спосіб поповнити партійну касу. Купуйте, гарантую, що буде цікаво і весело", - сказав Ляшко.

Водночас у самому оголошенні про таку ініціативу Лозового стверджується, що всі кошти мають піти на допомогу бійцям АТО.

"Не пропустіть можливості поспілкуватися з відомим політиком та допомогти нашим бійцям! Зустріч відбудеться 1-10 лютого у м. Рівне! Також можлива зустріч у м. Києві Початкова "ціна" 200грн. Мінімальна ставка 10 грн. Робити ставку потрібно кометуючи фото "лоту" перемагає сума яка зберігалася протягом 24 годин. Якщо переможець відмовляється від оплати. Перемагає попередня ціна", - сказано в оголошенні.

Андрій Лозовий продає зустрічі з собою. Некорупційний спосіб поповнити партійну касу. Купуйте, гарантую, що буде цікаво і весело

Опубліковано Олегом Ляшком 11 січня 2016 р.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада