По стопах Мосійчука: Адвокати вимагають госпіталізації Корбана (ОНОВЛЕНО)

Захисники лідера партії УКРОП Геннадія Корбана подали клопотання щодо госпіталізації підзахисного
Depo.Влада
1 грудня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua

Про це адвокати заявили сьогодні в Апеляційному суді Києва, де розглядається справа Корбана, передає кореспондент depo.ua.

Зокрема, захисники зазначають, що госпаталізація необхідна для проведення діагностичного обслідування політика, адже в умовах домашнього арешту це неможливо зробити.

"Ми звернулись до відповідного відділу в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні з проханням надати можливість госпіталізації на час проведення визначеного діагносутвання. Проте ми отримали відмову. Після отримання відмови, ми звернулись з відповідним клопотанням до старшого слідчого групи в особливо важливих справах Головного слідчого управління ГПУ пана Макеєва. Проте, нажаль. ми не отримали відповіді, не отримали дозволу, що унеможливлює на сьогоднішній день належного функціонального обстеження", - заявила адвокат Корбана Оксана Столярчук.

Після 15-хвилинноъ перерви суд вирішив частково задовольнити клопотання  і залучити до матеріалів справи медичні довідки про стан здоров`я Корбана.

Нагадаємо, сьогодні в Апеляційному суді Києва почався розгляд справи щодо обрання запобіжного заходу для лідера партії УКРОП Геннадія Корбана.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.