Пивоварський розповів, як "відбивався" від нав'язаних кандидатів на посади в його відомстві

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський розповів, що і йому доводилось стикатися з ситуаціями, коли нав'язують кандидатів на посади в його відомстві
Depo.Влада
9 лютого 2016 10:53
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, Пивоварський розповів в інтерв'ю "Ліга.net", коментуючи заяву міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса про відставку через тиск на міністерство з боку політиків, які нав'язують кандидатів на керівні посади.

"У моєму випадку ці речі відбуваються дещо по-іншому. Приходять якісь люди, депутати, і кажуть: "Є хороший кандидат на таку-то посаду. Прошу розглянути". Я відповідаю, що подумаю, і на цьому, як правило, все закінчується. Іноді телефонують і запитують, чому не призначили того чи іншого кандидата, якого рекомендували. Пояснення про те, що кандидат не пройшов за конкурсом, часто наштовхуються на погрози вирішити питання через Арсенія Петровича або Петра Олексійовича. Але ні Яценюк, ні Порошенко з рекомендаціями про призначення конкретної людини на конкретну посаду ніколи не зверталися.  

Потім починаються образи, депутатські звернення, погрози, що будуть провалювати профільні закони, починається тиск з боку правоохоронних органів", - розповів міністр.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив про намір подати у відставку. Він звинуватив заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенка в спробі тиснути на міністерство.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада