Пивоварський розповів, що відкликати заяву про відставку його переконав Яценюк

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський розповів, що рішення про відкликання заяви про відставку прийняв після відвертої розмови з прем'єром та міністрами Кабміну
Depo.Влада
9 лютого 2016 09:59
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він розповів в інтерв'ю "Ліга.net".

"На наступний день після заяви Айвараса пройшла зустріч в Кабміні, де були присутні всі міністри. Відбулася абсолютно відверта дискусія. Кожен висловив свою точку зору на останні події: чому це сталося, яка у кого реакція, які проблеми є в кожному з міністерств і т.д", - розповів Пивоварський, зазначивши, що зустріч відбулася за ініціативи прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

"Зі мною спілкувався саме він (Яценюк, - ред.). Спілкувалися дуже довго, і я усвідомлено прийняв репутаційний ризик, відкликавши свою заяву про відставку. Ми спробували вставити ногу в двері, які закриваються, щоб дати можливість політикам, депутатам, усім гілкам влади переосмислити те, що відбувається, зробити певні висновки і, нарешті, почати приймати рішення на благо країни, а не в ім'я особистих інтересів", - сказав міністр інфраструктури. 

Нагадаємо, 4 лютого під час публічного засідання уряду міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр інформаційної політики Юрій Стець і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський відкликали подані раніше заяви про відставку. Міністри також висунули ряд умов, при виконанні яких вони згодні продовжувати роботу в уряді.

Як розповів раніше міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, він вирішив відкликати свою заяву про відставку після того, як дізнався про тиск, який чинився на міністра економічного розвитку та торгівлі Айвараса Абромавичуса. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада