Пивоварський пропонує нардепам зустрічатися перед тим, як скаржитися на нього в НАБУ

Міністр інфрастуктури Андрій Пивоварський прокоментував вчорашню заяву керівника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника про відкриття стосовно нього кримінального провадження
Depo.Влада
12 лютого 2016 10:18
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв`ю телеканалу NewsOne, передає depo.ua.

"Позавчора був економічний комітет, де ми спілкувалися, зокрема, про відсусність по лінії мого міністерства якісної співпраці з Верховною Радою. Один з прикладів - це те, що депутат, якого я ніколи не бачив, ніколи з ним не був знайомий, вирішив подати до НАБУ прохання про відкриття провадження по моєму міністерству та по міністерству сільського господарства на підставі статті, яка вийшла раніше минулого року. Я, чесно кажучи, не очікував що це викличе такий резонанс...Якщо є якесь питання до мене, до мого міністерства, можна прийти до мене. Депутат  має всі повноваження. У будь-який момент я з радістю поспілкуюсь", - сказав Пивоварський.

При цьому, відповідаючи на питання, чому саме зараз міністр згадав про відкриття справи проти нього в НАБУ, Пивоварський відповів: "Чесно вам кажу, це просто співпадіння. Я не очікував, що ця моя репліка під час спілкування з депутатами на комітеті викличе таку бурхливу реакцію".

Нагадаємо, 10 лютого міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що НАБУ відкрило справу стосовно нього за заявою одного з народних депутатів.

Вчора керівник НАБУ Артем Ситник висловив здивування тим, чому Пивоварський саме згадав про цю справутоді коли він був допитаний по ній ще у грудні 2015 року. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада