Пивоварський остаточно вирішить, чи йти у відставку, 16 лютого

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський прийме остаточне рішення щодо своєї відставки 16 лютого
Depo.Влада
9 лютого 2016 10:43
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, Пивоварський розповів в інтерв'ю "Ліга.net".

"Сьогодні (8 лютого) члени уряду обговорять програму дій на 2016 рік. На цьому ж засіданні будуть фіналізовані умови, обов'язкові до виконання всіма гілками влади. Якщо вони не будуть виконані, Кабмін встає і йде", - сказав міністр.

Він зазначив, що список вимог уряду цілком можливо реалізувати.

"Ми не пропонуємо запустити космічну програму з доставки українців на Місяць. Ми говоримо про базові речі, які можна зробити зараз. Причин цього не робити немає. Все, що ми пропонуємо, можна приймати вже зараз. Якщо припустимо помилку - відкоригуємо і рухаємося далі. Треба вийти на марш. Якщо зараз цього не робити, значить, немає на те політичної волі", - сказав Пивоварський.

"Уряд дасть в парламент список умов з термінами їх виконання. Щось треба буде приймати протягом тижня, щось – протягом двох, на щось знадобиться місяць. Але рішення повинні бути вже зараз", сказав міністр, додавши, що він готовий чекати на посаді до 16 лютого.

"Тоді стане зрозуміло, приймає парламент ці рішення чи ні", - сказав Пивоварський. 

Нагадаємо, 4 лютого під час публічного засідання уряду міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр інформаційної політики Юрій Стець і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський відкликали подані раніше заяви про відставку. Міністри також висунули ряд умов, при виконанні яких вони згодні продовжувати роботу в уряді.

Читайте також: Як Яценюк обхамив Тимошенко і коаліціантів

Більше новин політики читайте на