Пивоварський назвав свою головну помилку в кріслі міністра

Екс-міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що його головна помилка на посаді глави відомства полягає в тому, що він не зміг оперативно змінити кадровий склад
Depo.Влада
19 квітня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

"Мені потрібно було якомога швидше міняти людей, в цілому по галузі, різкіше і швидше, набагато різкіше", - заявив він журналістам, передає depo.ua з посиланням на "НВ".

Також Пивоварський зазначив, що в той момент, коли очолив міністерство, навіть не міг уявити, що у нього можуть бути проблеми в роботі з парламентом.

"У мене було таке бачення, що ми прийшли змінювати країну на краще, писати закони, говорити з експортним співтовариством. Ми залучали і транспортний комітет (парламенту - ред), і депутатський корпус до всього - закон про дорожній фонді писався і фіналізувався з депутатами, і я не міг уявити, що парламент може не приймати. Я не ставив умовою прийняття 100% законів, я не усвідомлював, що це може бути проблемою", - наголосив він.

Він також додав, що новий прем'єр-міністр Володимир Гройсман готовий був бачити його в кріслі міністра інфраструктури, однак він планує зосередитися на іншій роботі.

"Після відпустки я дав собі чотири тижні, щоб визначити, де хочу бути, чого б мені хотілося, де було б цікаво. Це точно в Україні, однозначно приватний сектор, це або управління підприємством або управління інвестиціями. Політику я не розглядаю в принципі, виконавчу владу та держпідприємства також не розглядаю", - розповів екс-міністр.

Нагадаємо, що екс-міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський призначений радником нового глави відомства Володимира Омеляна.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада