Пивоварський назвав причини своєї відставки

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський серед головних причин свого відходу у відставку назвав нереформовану бюрократичну систему і низькі зарплати у членів своєї команди
Depo.Влада
11 грудня 2015 22:55
ФОТО: depo.ua

"Я прийшов з бізнесу, займав досить цікаві позиції, досить непогано заробляв, тобто для мене питання тут не в грошах. Але для більшості членів моєї команди, для волонтерів питання було грошовt, тому що люди повірили мені, прийшли, кинули свою роботу, прийшли в міністерство для того, щоб змінювати країну і змінювати міністерство, але вони не можуть за неринкову зарплату працювати", - сказав він в ефірі програми "Чорне дзеркало" на телеканалі "Інтер" у п'ятницю ввечері, передає depo.ua.

Пивоварський також зазначив, що є сукупність проблем, і одна з них - це нереформована бюрократична система України. "Не можна займатися реформою якогось одного державної установи і не чіпати взагалі всю систему в цілому", - вважає він.

Відповідаючи на питання про те, чи є подібні настрої в інших прийшли з бізнесу міністрів, Пивоварський сказав: "Мені складно сказати про їх настрої, але проблема одна і та ж практично у всіх".

За його словами, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк був в курсі, що у міністра інфраструктури є намір піти у відставку, і він протягом певного часу вже був в курсі цього. "Навіть сьогодні ми розглядали це питання, але я пояснив, що прийняв рішення. Це не тільки моє рішення, це також вирішення моєї сім'ї. Мною прийнято рішення, і я сподіваюся, що депутатський корпус проголосує за мою відставку найближчим часом", - підкреслив Пивоварський. 

Нагадаємо, що міністр інфраструктури Андрій Пивоварський не працюватиме в уряді наступного року.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада