Після збільшення мінімалки Гройсман візьметься за пенсії

Уряд розробляє рішення щодо зміни пенсійної системи в Україні, що дозволять зробити її більш справедливою і самодостатньою
Depo.Влада
27 жовтня 2016 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на питання журналістів у Парижі, передає Depo.ua. з посиланням на урядовий портал.

"Ми шукаємо сьогодні необхідні рішення для того, щоб змінити саму пенсійну систему і вона стала більш справедливою і більш самодостатньою, щоб люди теж відчували, що реальні доходи від пенсій зросли", - зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду нагадав, що з 1 грудня 2016 року пенсії будуть підвищені на 10%.

"Таке зростання є недостатнім, наголосив Прем’єр-міністр. "Мене це не влаштовує, але це є певний крок вперед", - зазначив він.

За словами Володимир Гройсмана, наступний виклик Уряду після підвищення мінімальної заробітної плати удвічі до 3200 грн – створення справедливої системи пенсійного забезпечення.

"На це теж потрібен час, щоб ми знайшли правильні рішення. Ми сьогодні над цим дуже ретельно працюємо", - зазначив він.

Як тільки Уряд знайде відповідне рішення, він одразу повідомить українських громадян, зазначив Прем’єр-міністр. 

Нагадаємо, сьогодні глава уряду Володимир Гройсман перебуває з робочим візитом у Франції, він вже провів зустрічі зі своїм колегою Мануелем Вальсом та міністром закордонних справ Жаном-Марком Ейро.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада