Після відключення електрики в Криму ФСБ посилила терор, - Меджліс

У Криму після відключення від електропостачання російські силовики чинять тиск на родичів членів Меджлісу кримськотатарського народу, їх почали викликати в слідчі органи і приходити додому для збору відомостей
Depo.Влада
27 листопада 2015 11:26
ФОТО: depo.ua

Зокрема, 25 листопада співробітники ФСБ відвідали будинок батьків члена Меджлісу Ескендера Барієва, цікавилися його місцезнаходженням, викликали на допит його сестер, повідомляє depo.ua з посиланням на "Цензор. НЕТ".

ФСБ також викликала дружину лідера кримських татар Мустафи Джемілєва - Сафінар. Повістку до Слідчого комітету РФ у Криму отримав і син голови благодійної організації "Фонд" Крим ", члена Меджлісу кримськотатарського народу Ризи Шевкіева - Рустем.

Зазначимо, що в даний час вимушено на території материкової України проживають і працюють: голова Меджлісу Рефат Чубаров, члени Меджлісу - Різа Шевкієв, Ескендер Барієв, Абмеджіт Сулейманов і Гаяна Юксель, у яких є близькі родичі в Криму. Крім того, ще двоє членів Меджлісу, Гульнара Бекірова і Асан Алієв, які і до окупації півострова проживали в Генічеському районі Херсонської області, також мають рідних на півострові.

"Сьогодні їхні рідні потрапляють у групу особливої ​​уваги з боку російських спецслужб. Також за непідтвердженою поки інформацією, всім головам сільрад поставлено завдання виявляти" неблагонадійних "громадян, тобто співчуваючих Україні, що підтримують блокаду і т.п.", - зазначили в прес-службі Меджлісу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада