Після російської окупації і тисяч убитих Путін побажав українцям і грузинам "миру і благополуччя"

Президент Росії Володимир Путін "привітав" з Днем Перемоги народи України і Грузії - двох країн, які не так давно постраждалих від агресивної політики Кремля
Depo.Влада
9 травня 2015 20:55
ФОТО: depo.ua

Відповідні документи опубліковані в "Твіттері" МЗС Росії, передає depo.ua.

У зверненні до народу України президент Росії згадав про переписування історії «на догоду мінливим політичним інтересам», реабілітації нацизму і вікової дружбу братніх народів.

"Від душі бажаю всім ветеранам Великої Вітчизняної війни міцного здоров'я і довгих років життя, а всім громадянам України - миру, добра і благополуччя", - йдеться в завершенні листа.

У зверненні до народу Грузії Путін висловив надію на те, що «бойове братерство та дружба будуть і надалі служити надійною основою конструктивних, добросусідських відносин і взаємовигідного співробітництва між Росією та Грузією».

Нагадаємо, в 2008 році Росія військовим втручанням окупувала частину Грузії, а в 2014 році - український півострів Крим. У 2014-2015 роках створені Росією загони бойовиків окупували кілька районів у Донецькій і Луганській областях.

Внаслідок російської агресії Україна втратила близько 7% території, загинули понад 6 тисяч осіб. Більше мільйона були змушені виїхати із зони бойових дій.