Після повалення Путіна Сибір захоплять китайці. А Україні треба готуватися, – Суворов

Після втрати влади президентом Володимиром Путіним відбудеться крах Росії. А Україні до цього часу потрібно стати потужною державою
Depo.Влада
26 вересня 2016 11:22
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтерв’ю "Апострофу" висловив російський письменник Віктор Суворов, передає depo.ua.

"Швидше за все, придворні олігархи, які втратили величезні мільйони і мільярди через політику Путіна, зрозуміють, що їхні гроші знаходяться під загрозою. Адже ще три роки тому вони вільно їздили в Європу, будували собі там яхти, а тепер вони не знають, що трапиться з ними завтра і чи збережуть вони свої капітали. Тому їх інтерес - це палацовий переворот. Скинути Путіна і сказати всім, що він у всьому винен. Так було після смерті Сталіна. Його найвірніші друзі - Берія, Хрущов, Малєнков - все звалили на Сталіна. Тому я абсолютно не виключаю палацового перевороту. І для цього є безліч індикаторів. Наприклад, Путін створює гвардію, яку підпорядковує особисто собі", - зазначив він.

Письменник прогнозує розвал Російської Федерації.

"Після краху влади Путіна відбудеться крах Росії. Далекий Схід захоплять китайці. Я сам народився на Далекому Сході, там пройшло моє дитинство, я знаю, що там відбувається. Китайці його вже заселяють. Якщо ж китайці захоплять Сибір, а вони її захоплять, то там знаходяться всі природні ресурси. А, крім природних ресурсів, нічого в Росії і немає. Тобто крах путінського режиму означає крах Росії. Якщо Україна буде потужною в економічному і військовому сенсі, зуміє перемогти корупцію і захистити свої кордони від потоку біженців, то боятися розвалу Росії не варто", - пояснив Суворов.

Він додав, що цілком упевненим в бойовому дусі українців.

"А коли ми порівнюємо українську армію 2014 і 2016 року - це, звичайно, небо і земля", - сказав письменник.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада