Після інавгурації Зеленського почався сплеск російських фейків, – ЗСУ

Росія активізувала інформаційні операції проти Збройних Сил України
 

Про це йдеться у повідомленні Сухопутних військ Збройних Сил у Фейсбуці, передає Depo.ua.

"Після інавгурації президента України Володимира Зеленського активізувались дії російських підрозділів інформаційних операцій, спрямовані на дестабілізацію ситуації в Збройних Силах України, дискредитацію керівного складу Збройних Сил, дезінформацію суспільства: українського, російського та світової спільноти", - йдеться у повідомленні.

"Всі ці дії організовуються за одним сценарієм: на відкритих майданчиках соціальної журналістики, підконтрольними головному розвідувальному управлінню генерального штабу Російської Федерації (які не мають навіть механізму попередньої модерації) розміщуються фейкові матеріали, які потім поширюються в соціальних мережах. В залежності від розвитку ситуації ці матеріали можуть підхоплюватись популярними ЗМІ з високим рівнем довіри та значним представництвом в світі (наприклад телевізійними каналами Russia Today та "Спутник"", - повідомляють в ЗСУ.

У службі зауважили, що на жаль, деякі подібні матеріали підхоплюються тенденційними українськими ЗМІ, що є особливо небезпечним сьогодні, в умовах жорсткої політичної боротьби напередодні парламентських виборів.

Командування Сухопутних військ Збройних Сил України закликає перевіряти всю інформацію, не поширювати російські фейки та не піддаватись на провокації.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна