Після допиту Наливайченко заявив про повне взаєморозуміння з ГПУ

Глава Служби безпеки Валентин Наливайченко заявляє про готовність Генеральної прокуратури співпрацювати з СБУ в рамках розслідування кримінальної провадження у справі про пожежу на нафтобазі БРСМ-Нафта під Києвом
Depo.Влада
15 червня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua

За словами Наливайченка, він був на допиті в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури, як громадянин України, який не боїться корупції, в тому числі і як свідок, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Всі матеріали, які є і мені відомі про корупцію у вищих ешелонах, я передав слідству", - сказав він.

Також, відповідаючи на питання про те, чи досягнута домовленість з Генпрокуратурою про співпрацю, глава СБУ сказав:

"Я зараз поспішаю на роботу для того, щоб ... викликати до себе керівника "Альфи", керівника нашого слідчого управління. Вони їдуть до керівництва Генеральної прокуратури, і починаємо зараз діяти", - підкреслив Наливайченко.

Крім того, глава СБУ констатував відсутність протистояння між Генпрокуратурою і СБУ в рамках розслідування причин пожежі на нафтобазі під Києвом. За його словами, щоб розкрити всі корупційні схеми і притягнути до відповідальності всіх винних, "повинні об'єднатися дві команди: Генпрокуратура і СБУ".

Також, Наливайченко заявив, що йому невідомо, де зараз перебуває екс-замгенрокурора Анатолій Даниленко, додавши, що про це повинні знати в Генпрокуратурі:

"Зараз я поспішаю на роботу для того, щоб і СБУ це дізналася", - сказав Наливайченко, пояснивши, що, оскільки передав матеріали Генпрокуратурі, то інформацію про розслідування повинна надавати саме остання.

Нагадаємо, вторив словами Наливайченка і заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе, заявивши, що ніякого протистояння між Службою безпеки України та Генеральною прокуратурою немає.

"Ніякого протистояння немає. Прокуратура і СБУ працюють дуже синхронно. Іноді буває якісне спільне співробітництво, іноді промашки, але робота системна, тут немає ніякого протистояння", - передає Ліга.

Раніше повідомлялося, що Наливайченко озвучив прізвище екс-заступник генпрокурора, який "кришував" незаконну діяльність нафтобази "БРСМ-нафта".