Після арешту Корбана Коломойський не знає, чи повертатися в Україну

Колишній голова Дніпропетровської ОДА та бізнесмен Ігор Коломойський прокоментував інформацію про те, що він може не повернутися в Україну
Depo.Влада
30 листопада 2015 16:28
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю "Лівому берегу", передає depo.ua,

Зараз він перебуває в Женеві. "Я не приховував, що з кінця серпня буду дуже зайнятий. У мене два судові процеси... Вони в Лондоні. До того ж, один з них вже завершився. Завершився, але одна лише підготовка до нього тривала близько півтора місяця. Тому основний час я проводив у Лондоні, повертаючись до Женеви на вихідні. Сім'я у мене живе в Женеві", - сказав Коломойський, відповідаючи на запитання щодо причин його відсутності в Україні.

Також бізнесмен додав, що у нього після завершення першого процесу виникли "деякі особисті моменти, пов'язані зі здоров'ям". А тепер йому треба готуватися до наступного процесу, який розпочнеться у січні.

У виданні уточнили, що процес стосується Криворізького залізорудного комбінату.

На запитання про те, чи не пов'язана його відсутність в Україні з побоюваннями в'їхати в країну, Коломойський підкреслив, що "до історії з Корбаном" у нього "взагалі не було жодних сумнівів", а зараз він вже не знає, "що там у кого в голові" і чи існує загроза.

"Не знаю. Може, існує, може – ні, раніше взагалі про це не думав, а тепер, звичайно, різні думки іноді спадають", - зазначив бізнесмен.

Також він розповів, коли може повернутися в Україну з Європи.

"Ну, може, й вирвуся в кінці грудня на початку січня – якщо вийде. Справи піднакопичились, звичайно, але, в цілому, я і дистанційно справляюся", - зазначив Коломойський.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада