Пільговий період для євробляхерів не продовжать

Державна фіскальна служба не буде продовжувати пільговий режим розмитнення автомобілів на єврономерах

Про це в Facebook написав заступник голови Державної фіскальної служби Віктор Кривицький, передає Depo.ua.

"Згідно з інформацією, отриманою мною в ході робочої зустрічі з главою комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики жителя Южаніною Н.П., продовження пільгового періоду не планується", - написав повідомив Кривицький.

При цьому заступник голови ДФС нагадав, що дія пільгового періоду завершується 22 лютого 2019 року.

"Після 22 лютого 2019 року власники авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу... А вже з травня цього року до порушників митних режимів "транзит" і "тимчасове ввезення" правоохоронці почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції аж до конфіскації транспортного засобу", - підкреслив він.

"З початку року в зонах митного контролю деяких митниць накопичилася значна кількість автомобілів, власники яких очікують сплати встановлених державою платежів, завершення процедури на митниці і в законному руслі використовувати автомобілі. Проте швидкому процесу заважають дії деяких "популістів", які радять власникам автомобілів не поспішати з митним оформленням, аргументують тим, що буде продовжено дію пільгового періоду, змінений тимчасовий порядок митного оформлення транспортних з редство і т. ін.", - зазначив Кривицький.

Нагадаємо, що на Закарпатті розмитнили понад три тисячі автомобілів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна