Підвищення зарплат працівників об’єднаних громад прискорить децентралізацію, – Ковальчук

Підвищення оплати праці працівників об’єднаних громад до рівня зарплат спеціалістів міст обласного значення сприятиме більшій зацікавленості професіоналів у роботі в органах місцевого самоврядування
Depo.Влада
24 червня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua

Про це заявив представник президента в Кабінеті міністрів України, перший заступник голови Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, коментуючи ухвалене сьогодні урядом відповідне рішення, повідомляє depo.ua.

На його думку, таке рішення значно прискорить процес децентралізації в Україні та сприятиме більшій зацікавленості професіоналів у роботі в органах місцевого самоврядування.

"Працівникам об’єднаних територіальних громад підвищено оплату праці до рівня зарплат в містах обласного значення. Це дасть можливість втримати вже наявних та залучити нових вмотивованих працівників, які здатні втілити реформи", – заявив Ковальчук.

За словами представника президента у Кабміну, одним з бар’єрів для здійснення децентралізації в Україні було небажання кваліфікованих спеціалістів йти працювати в об’єднані громади.

"Відтепер покладено початок для вирішення цієї проблеми. Загалом, ми очікуємо, що загальний професійний рівень спеціалістів, які працюють на об’єднані громади, зростатиме", – повідомив він.

Він нагадав, що президент визначив децентралізацію як одну з пріоритетних реформ.

"Впевнений, вона стане однією з найуспішніших реформ, реалізованих в Україні. До цього є воля президента та уряду", – підсумував Віталій Ковальчук.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада