У НАТО пообіцяли Україні новий рівень підтримки

Політична й практична допомога Україні з боку НАТО вийде на новий рівень
Depo.Влада
4 липня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генеральний секретар Північноатлантичного союзу Єнс Столтенберґ перед самітом лідерів альянсу, що збирається в Варшаві цього тижня, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Як зазначив керівник НАТО, на саміті НАТО у Варшаві буде висловлена не лише міцна політична підтримка української територіальної цілісності та суверенності, але йтиметься про новий рівень практичної допомоги через ухвалення всеохоплюючого комплексного пакету.

"Цей пакет включатиме стратегічну дорадчу підтримку. Ми вже надаємо допомогу Україні через трастові фонди, що покривають такі сфери як командування й контроль, логістику та кібернетичну безпеку. Ми додамо до цього нові проекти різноманітної діяльності через трастові фонди. Туди будуть долучені проекти, що, зокрема, стосуватимуться гібридної війни, знешкодження вибухових пристроїв і стратегічних комунікацій",  – пояснив Столтенберг.

"Незалежна, суверенна та стабільна Україна, що твердо віддана демократії та верховенству права, – це ключовий чинник євроатлантичної безпеки", – додав він.

Нагадаємо, Варшавський саміт НАТО відбудеться 8-9 липня. У рамках саміту відбудеться засідання Україна-НАТО, де буде узгоджено пакет фінансової допомоги для зміцнення оборони України, а також визначено подальші дії щодо "нормандського формату".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада