"Підступи опонентів": У "Магістральних газопроводах" спростували інформацію щодо звільнення менеджменту

З усього менеджменту ПАТ "Магістральні газопроводи України" (МГУ) звільнився лише директор із технічних питань Ігор Бурак, однак це відбулося через зміну роботи

Про це повідомив виконувач обов'язків голови правління ПАТ "Магістральні газопроводи України" Валерій Ноздрін, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

За його інформацією, решта керівників залишаються на своїх посадах і не планують нікуди йти.

"Спростовуємо. Менеджмент не звільняється. Я, як виконуючий обов'язки голови, працюю, нікуди не збираюся йти", - наголосив Ноздрін.

Він пояснив, що заяву про звільнення було отримано лише від Бурака, однак це відбулося через зміну місця роботи. Директор із юридичних і корпоративних питань Олексій Лань продовжує працювати.

"Я не знаю, звідки з'явилася інформація про звільнення менеджменту. Однак упродовж останнього тижня колеги, що працюють в інших компаніях, дзвонять і питають: "А ти що, звільнився?". Мені здається, що це - підступи наших опонентів, які не зовсім чесними методами намагаються внести розкол в процес анбандлінга", - вважає Ноздрін.

Нагадаємо, дещо раніше у деяких ЗМІ з'явилася інформація про те, що менеджмент МГУ нібито в повному складі написав сьогодні, 20 липня, заяву на звільнення з компанії.

Довідка: ПАТ "Магістральні газопроводи України" було створено на базі ПАТ "Укртрансгаз" в результаті реорганізації НАК "Нафтогаз України".

В межах реформи від компанії від'єднали функцію транспортування газу, яку здійснювало дочірнє підприємство "Укртрансгаз".

У січні 2018 року директором із технічних питань ПАТ "Магістральні газопроводи України" призначили Ігоря Бурака, який раніше обіймав посаду віце-президента - головного інженера ПАТ "Укртрансгаз".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна