Підприємцям з доходом менше 1 млн грн дозволили працювати без касових апаратів

Верховна Рада України скасувала обов'язкове використання касових апаратів для підприємців, чий річний дохід не перевищує 1 млн грн
Depo.Влада
1 липня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua

За відповідний проект закону проголосували 248 депутатів, передає depo.ua.

Норми доопрацьованій профільним комітетом проекту закону представила у Раді нардеп від "БПП" Ніна Южаніна.

Мова йде про проект закону № 1088 про внесення змін до закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо державних гарантій суб'єктам господарювання у застосуванні реєстраторів).

"При доопрацюванні були враховані саме для всіх суб'єктів господарювання звільнення від необхідності зберігання щоденного фіскального звітного чека в книгах обліку розрахункових операцій, це приклеювання у книгу, і контрольних стрічок протягом трьох років, це бабіни стрічок у ящиках, які повинні зберігатися", - заявила Южаніна.

Крім того, за словами Южаніної, в комітеті обговорили можливість про скасування 5-кратного розміру фінансової відповідальності за порушення вимог закону про РРО.

"Ми проговорили, що сервісні центри зобов'язані проводити технічне обслуговування РРО без їх розпломбування. Сервісні центри зобов'язані у разі незабезпечення протягом 7 днів з дня прийняття його в ремонт, ввести в експлуатацію належним чином зареєстрований на підприємства резервний реєстратор розрахункових операцій", - заявила депутат.