Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича

В понеділок, 14 грудня відбулася акція протесту за очищення теперішньої влади від прибічників колишнього президента
Depo.Влада
14 грудня 2015 21:15
ФОТО: depo.ua

Під стіни ДФС вийшли митні брокери, приватні підприємці, а також митно-брокерські компанії, які зараз, вже при новій владі відчувають такі ж утиски, як і за часів президенства Януковича.

Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича - фото 1

Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича - фото 2

Мітингувальники вимагали заборонити призначення на керівні посади людей, які мали б підлягати люстрації за злочинні дії. Зокрема, митні брокери не згодні з переходом Олександра Гаврилюка, який працював керівником одного з митних постів Одеської митниці на роботу на іншу митницю. За інформацією активістів, зараз Гаврилюк стажується на посаду першого заступника на Херсонській митниці, але були чутки, що його планували перевести на Київщину.

Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича - фото 3

Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича - фото 4

"Для мене було великим здивуванням, що керівник одного з митних пунктів Одещини Олександр Гаврилюк, який працював ще за часів Януковича, став першим заступником начальника Херсонської митниці, - сказав один з мітингувальників, активіст громадської організації "Ресурсний центр ініціатив громади" Олександр Костенко - Його давно мали люструвати, а натомість, Гаврилюк отримує перехід на інше, не менш грошове місце".

Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича - фото 5

Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича - фото 6

Підприємці вимагають люструвати одесько-херсонського митника часів Януковича - фото 7

Акція протесту має на меті привернути увагу громадськості до проблеми призначень людей з колишньої злочинної влади на ключові посади.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, екс-заступник начальника митного поста - начальник відділу митного оформлення №1 митного поста "Іллічівськ" Гаврилюк Олександр Олександрович працює на своїй посаді ще з 2010 року. В принципі, його колишні колеги не говорять про нього нічого поганого: ділитися вмів, знав, як заробляти надбавки не лише для себе, а й для інших. А от представники фірм-перевізників та митні брокери говорять про Олександра Олександровича, як про людину, яка табличку ділення знає на зубок.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада