Підпал "Інтера" розслідуватимуть як теракт

Прокуратура міста Києва внесла у справу компанії "Національні інформаційні системи", яка виробляє новини для телеканалу "Інтер", додаткову кваліфікацію "терористичний акт" та скерувала її до Служби безпеки
Depo.Влада
18 жовтня 2016 12:17
ФОТО: depo.ua

Про це "Детектору медіа" повідомила прес-секретар прокуратури міста Києва Надія Максимець, передає Depo.ua.

За її словами, тепер досудовим розслідуванням займатиметься не Національна поліція міста Києва, а СБУ.

"Прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості по 258-й статті, в подальшому було внесені відомості про зміну підслідності у кримінальному провадженні, оскільки раніше цим займалися органи Національної поліції. Зважаючи на додаткову кваліфікацію даної події, відповідне досудове розслідування проводитиме СБУ", - сказала Максимець.

Вона зазначила, що тепер провадження кваліфіковано за чотирма статтями Кримінального кодексу України. "Три були порушені одразу. Це – перешкоджання діяльності журналістів, умисний підпал,  хуліганство із застосуванням спеціальних предметів Кримінального кодексу України. І, відповідно, стаття 258 Кримінального кодексу – терористичний акт. Всі матеріали скеровані для об’єднання та проведення подальшого досудового розслідування", – додала речниця прокуратури.

"Відповідно, подальше проведення досудового розслідування проводитиме слідчий відділ СБУ в Києві та Київській області. Минулого тижня ми їм всі матеріал офіційно направили. Я думаю, цього тижня вони вже мають бути у них", – зазначила Максимець.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада