Підпал "Інтера": поліція порушила справу й щодо перешкоджання журналістській діяльності

Через напад на телеканалу "Інтер" відкрито провадження і за фактом перешкоджання журналістській діяльності

Про це заявив начальник слідчого управління Нацполіції Києва Олександр Пивоваров, передає depo.ua.

"В єдиний реєстр досудових розслідувань внесена 171 стаття - "Перешкоджання журналістській діяльності". Що стосується кваліфікації тих дій, які розслідуються під час цього виробництва, внесені в реєстр досудових розслідувань всього три статті Кримінального кодексу. Зараз не йдеться про підозру кому-небудь, не йде мова про обвинувальний вирок і остаточну кваліфікацію винних", - заявив Пивоваров.

Раніше були відкриті кримінальні провадження за статтями Кримінального кодексу України "Хуліганство" та "Умисне пошкодження майна".

Нагадаємо, що 4 вересня під будівлею телеканалу "Інтер" на вул. Щусєва,  26 активісти влаштували пікет, підпалили шини. На одному з поверхів почалась пожежа, з будівлі евакуювали людей. Пожежники загасили полум'я, повідомивши, що ніхто не постраждав.

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що серед учасників пікету студії "Інтера" були колишні бійці Збройних Сил.

У свою чергу, менеджмент "Інтер Медіа Груп" в оприлюдненій заяві вимагав реакції на пожежу від президента, генпрокурора та СБУ.

5 вересня зранку до будівлі телеканалу "Інтер" у Києві почали сходитись активісти з наміром встановити наметове містечко. Працівників телеканалу ввечері випустили з приміщення через створений поліцією коридор.  

6 вересня зранку блокування продовжилося, активісти навіть підігнали "КамАЗ" до "Інтера", однак після обіду висунули ультиматум звільнити з каналу головного політтехнолога і розійшлися на 5 днів

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme