Підозру Охендовському у справі "чорної каси" ПР повернули на експертизу, - ЗМІ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повернула до НАБУ проект підозри щодо голови ЦВК Михайла Охендовського, який виступає одним з фігурантів справи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів
Depo.Влада
12 листопада 2016 15:37
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у матеріалі "Дзеркала тижня", передає Depo.ua.

 Охендовський згадується в документах "чорної каси" регіоналів п'ять разів.

"Детективи бюро чітко відстежили, що одна з виплат Охендовському на суму 15 тис. дол. за датою збіглася з днем отримання ним такої самої суми на особистий рахунок, після чого голова ЦВК нібито витратив їх за кордоном", – пише автор статті.

Зазначається, що САП повернула підозру до НАБУ з вимогою провести економічну експертизу, хоча інформації для повідомлення Охендовському про підозру та початку розслідування було цілком достатньо. Комунікація між НАБУ та САП сьогодні здійснюється через Генпрокуратуру.

Нагадаємо, що 28 травня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

13 червня в НАБУ допитали голову ЦВК Михайла Охендовського, його заступника Андрія Магеру та члена ЦВК Жанну Усенко-Чорну. Після чого антикорупційний прокурор Назар Холодницький натякав, що Усенко-Чорна погодилася пройти поліграф, на відміну від Магери та Охендовського.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) взяла зразки почерку Охендовського та деяких нардепів, які фігурують у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. 

Наприкінці вересня Артем Ситник заявляв, що перші звинувачення у справі можуть бути передані до суду у жовтні, однак досі цього не зроблено.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада