Підлеглим Авакова заборонили публічно критикувати владу і чиновників

Міністерство внутрішніх справ зобов'язало співробітників утриматися від публічної критики органів влади і посадових осіб
Depo.Влада
7 липня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua

 Про це йдеться у Правилах етичної поведінки працівників МВС, територіальних органів, установ і підприємств, що належать до сфери управління міністерства, передає depo.ua.

За правилами, співробітники МВС зобов'язані утримуватися від будь-яких проявів публічної критики діяльності державних органів, їх посадових осіб. Також співробітники міністерства повинні проявляти політичну нейтральність. Їм не можна публічно показувати політичні погляди і симпатії, зокрема - використовувати символіки політичних партій під час служби.

Крім того, правоохоронці повинні сприяти формуванню позитивного іміджу держави. Їм треба міняти філософію ставлення до бізнесу: потрібно, щоб співробітники МВС були центром безпеки і гарантами недоторканності для законослухняних підприємців.

Згідно з Правилами етичної поведінки, діяльність співробітників МВС повинна базуватися на принципах служіння державі і суспільству, ввічливості та дотримання високої культури спілкування.

При цьому використання держмайна в особистих цілях - неприпустимо.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада