Під вікнами Демчишина сталася сутичка з участю шахтарів

Біля Міністерства енергетики і вугільної промисловості відбулася сутичка за участю шахтарів і невідомих чоловіків
Depo.Влада
22 квітня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua

Все сталося, коли горняки намагалися встановити намет, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, назвавши нападників "тітушками", передає depo.ua  з посиланням на УНІАН.

Сутичка вже припинилася.

Тим часом близько 700 шахтарів, які беруть участь в акції протесту в Києві розмістилися навпроти центрального входу до міністерства і б'ють дерев'яними палицями по касках. Водночас біля входу до міністерства - щільний кордон міліції.

Навпроти входу до міністерства розміщено транспарант із написом: "Якщо влада мовчить, а міністр лише шкодить - шахтарі беруть відповідальність за галузь на себе!".

Нагадаємо, що сьогодні понад тисяча шахтарів, які зібралися в Києві на мітинг для розв'язання проблемних питань галузі,  перекрили центр міста

Понад одна тисяча шахтарів, які прийшли у середу вранці передати свої вимоги керівництву держави, прорвалися крізь охорону на вулиці Банковій біля Адміністрації президента і впритул наблизилися до будівлі. З'їзд шахтарів, який пройшов у Києві у вівторок, прийняв постанову з вимогою до президента про відставку міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. Горняки також вимагають скликати засідання РНБО, на якому мають бути вироблені заходи з урегулювання кризової ситуації у вугільній галузі.