Під Радою розвісили труселя нардепів і Порошенка

Під Верховною Радою активісти влаштували незвичайний перформанс
Depo.Влада
18 жовтня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент Depo.ua, організатори акції - Центр протидії корупції - протягнули під стінами парламенту мотузку під лозунгом "ТрУси, подайте е-декларації!", на якій розвісили нижню білизну із зображенням представників політичних партій, які й досі не подали електронні декларації. 

"ТрУси, подайте е-декларації": Під Радою розвісили труселя нардепів - фото 1

Учасники акції мають намір встановити подібні арт-інсталяції перед будинком Кабінету міністрів та перед Адміністрацією президента з боку Інститутської вулиці. 

"Виборці та журналісти на власні очі побачать іменні "труси" керівників парламентських фракцій, міністрів та очільників з Банкової - високопосадовців-трусІшок, які з переляку не заповнюють е-декларації", - заявляють організатори.

Вони стверджують, що термін подачі електронних декларацій спливає 31 жовтня. Станом на 13 жовтня в Єдиному Державному Реєстрі налічується трохи більше шести з половиною тисяч щорічних декларацій. "Це – лише 13% від п’ятдесяти тисяч чиновників, що займають найвищі керівні посади в державі і мають декларувати свої статки в "першу хвилю", - заявляють організатори акції.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Верховної Ради відбувається акція Міноборони. Туди привезли кілька одиниць військової техніки та муляжі боєприпасів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада