Під посольством Росії у Києві влаштували путінський "театр адбсурду"

Біля посольства Росії в Україні проходить акція-перфоманс "Росія поставила на конвеєр розправи над українськими журналістами"
Depo.Влада
2 листопада 2016 11:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ", акція приурочена до Міжнародного дня ООН за припинення безкарності за злочини проти журналістів. 

Активісти вимагають від Росії звільнити Романа Сущенка і Миколу Семену, а також закрити сфабриковані кримінальні справи проти українських журналістів.

Як розповіла Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини, який є одним з організаторів акції,  активісти хочуть привернути увагу до того, що залишаються безкарними злочини, які Росія вчиняє по відношенню до українських журналістів.

"Сьогодні під час акції під посольством Росії ми зробимо театралізоване дійство "Театр абсурду" і покажемо, яким чином у Росії фальсифікуються, шиються білими нитками справи проти українських журналістів. Це не поодинокі випадки, це вже певний конвеєр репресій розправи, і що журналісти є однією з вразливих груп, яких почала системно переслідувати Російська Федерація", – сказала Печончик в ефірі "5 каналу".

Нагадаємо, за даними ООН, у світі 800 журналістів загинули за останні 10 років, і тільки кожен десятий випадок розслідується.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада