Під ГПУ "автомайданівці" мітингують проти прокурорського і суддівського тиску

Під стінами Генпрокуратури зібралися активісти "Автомайдану", які планують передавати генпрокурору Юрію Луценку скаргу на військових прокурорів та суддів
Depo.Влада
28 листопада 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua.

Зараз під ГПУ проводять імпровізовану акцію, де люди передягнені суддями з печатками, демонструють, як судді штампують справи проти активістів автомайдану.

Зазначимо, що йдеться про заяву судді голосіївського суду Олени Первишиної про те, що начебто за нею слідкують і на неї чиниться тиск одним з активісті в Автомайдану Миколою Сидоркіним. У нього військова прокуратура провела обшуки. Активісти Автомайдану називають це тиском на їхню організацію. 

Нагадаємо, вранці 24 листопада до активіста Автомайдану Миколи Сідоркіна прийшли з обшуком. Обшук був проведений за скаргою голови Голосіївського райсуду Олени Первушиної, яка розглядає клопотання у справах щодо екс-президента Віктора Януковича, і його чиновників Олександра Клименка і Сергія Курченка.

В Автомайдані заявляють, що обшуки у Сідоркіна - це тиск на їхній проект "Prosud", який пише про дорогі особняки і машини українських суддів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: