Під ГПУ "автомайданівці" мітингують проти прокурорського і суддівського тиску

Під стінами Генпрокуратури зібралися активісти "Автомайдану", які планують передавати генпрокурору Юрію Луценку скаргу на військових прокурорів та суддів

Про це повідомляє Depo.ua.

Зараз під ГПУ проводять імпровізовану акцію, де люди передягнені суддями з печатками, демонструють, як судді штампують справи проти активістів автомайдану.

Зазначимо, що йдеться про заяву судді голосіївського суду Олени Первишиної про те, що начебто за нею слідкують і на неї чиниться тиск одним з активісті в Автомайдану Миколою Сидоркіним. У нього військова прокуратура провела обшуки. Активісти Автомайдану називають це тиском на їхню організацію. 

Нагадаємо, вранці 24 листопада до активіста Автомайдану Миколи Сідоркіна прийшли з обшуком. Обшук був проведений за скаргою голови Голосіївського райсуду Олени Первушиної, яка розглядає клопотання у справах щодо екс-президента Віктора Януковича, і його чиновників Олександра Клименка і Сергія Курченка.

В Автомайдані заявляють, що обшуки у Сідоркіна - це тиск на їхній проект "Prosud", який пише про дорогі особняки і машини українських суддів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки