Під час сухого голодування Савченко не етапуватимуть, – Фейгін

Адвокат незаконно засудженої на Росії українки Надії Савченко, яка сьогодні поновила сухе голодування, Марк Фейгін заявив, що під час голодування його підзахисну не будуть етапувати із СІЗО
Depo.Влада
6 квітня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у коментарі 5 каналу, передає depo.ua.

Адвокат також зазначив, що через голодування Савченко буде змушена допустити до себе російських медиків.

"Абсолютно точно, що її не етапують на момент голодування. Там є черговий лікар, який у СІЗО міряє у неї температуру і тиск. Вона (Савченко – ред.) не підпускала тих, які збиралися брати кров із вени. Зараз ми це питання будемо обговорювати, сподіваюся, від цього вона тепер уже не відмовиться, оскільки іншої альтернативи немає - ні українських, ні німецьких лікарів, які могли б це зробити немає. Тому, швидше за все, з високим ступенем ймовірності, російських лікарів допустять", - зазначив Фейгін.

Крім того, він зараз не може нічого сказати про стан здоров’я Савченко, адже тільки завтра відвідає українку у СІЗО.

Нагадаємо, що Надія Савченко поновила сухе голодування з 6 квітня – дня, коли набув чинності вирок російського суду.

Нагадаємо, 5 квітня набув чинності вирок Надії Савченко.

Суд на Росії 22 березня засудив Савченко до 22 років ув'язнення за нібито вбивство російських журналістів, які незаконно перебували на сході України для інформаційного супроводу російських бойовиків.

Савченко та її захист відкидають обвинувачення і стверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили бойовики, які потім примусово переправили її до Росії.

Після оголошення вироку президент України Петро Порошенко заявив, що робить все можливе для повернення Савченко, і готовий передати Росії двох російських військовослужбовців, затриманих за їхню участь у збройній агресії проти України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада