Під час слідства в Києві була спроба знищення ГРУшників

У Києві під час слідства готувалася спроба викрадення та подальшого знищення російських ГРУшників Євгенія Єрофєєва і Олександра Александрова
Depo.Влада
4 червня 2016 21:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі телеканалу "112 Україна".

"За достовірною інформацією наших іноземних партнерів, була спроба нібито викрадення, а фактичного знищення ГРУшників із моменту слідування їх із СІЗО СБУ до зали суду", - повідомив він.

За словами Матіоса, забезпечити в центрі столиці неможливість нападу при наявності великої кількості зброї, зокрема РПГ, силовики були не в змозі.

"Були зроблені безпрецедентні, погоджені з вищим керівництвом держави дії в частині заборони вивезення всіх арештованих у всі суди", - розповів головний військовий прокурор.

Він також вважає дуже важливим факт юридичного засудження російських військових в Україні.

"Ми зробили це: динамічно, публічно і відкрито довели. Український суд виніс вирок про те, що чинні військовослужбовці РФ брали участь у "гібридній" війні на території нашої держави, вели агресивні військові дії, що призвели до смерті. Тобто ми маємо один юридичний факт - у нас є вирок, який набрав законної сили і не оскаржувався російською стороною про те, що російські військові брали участь у бойових діях на території суверенної України", - констатував Матіос.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада