В Києві знайшли прослуховуючі пристрої, - Вадим Денисенко

Народний депутат Вадим Денисенко просить СБУ оприлюднити дані, де був виготовлений та кому належить комплекс для прослуховування, про який СБУ доповіли на нараді за участю президента в Кривому Розі
Depo.Влада
17 липня 2015 17:45
ФОТО: depo.ua
В Києві знайшли прослуховуючі пристрої, - Вадим Денисенко
В Києві знайшли прослуховуючі пристрої, - Вадим Денисенко

Відповідне звернення, текст якого є в розпорядженні depo.ua, народний депутат направив в Службу безпеки України.

"17 липня під час наради Президента України з представниками силових відомств у Кривому Розі Голова СБУ Василь Грицак повідомив, що у результаті реалізації оперативної інформації Службою спільно з Генеральною прокуратурою України виявлено комплекс для зняття даних з каналів мобільного зв'язку. Комплекс здатен одночасно прослуховувати 128 абонентів, коштує від 200 тисяч гривень та вміщується в звичайний чемодан. 

Обладнання для прослуховування було незаконно без оформлення офіційної документації виготовлено на одному з українських підприємств, яке має відповідні ліцензії. Під час спільної спецоперації обладнання було вилучено та направлено на експертизу", - йдеться в зверненні.

Вадим Денисенко просить СБУ оприлюднити інформацію, хто є власником підприємства на якому було виготовлено зазначений комплекс, а також хто виступав замовником цього обладнання та скільки всього комплексів для зняття даних було виготовлено на зазначеному підприємстві, та кому вони були реалізовані.

Під час наради президента з силовиками в Кривому Розі знайшли прослуховуючі пристрої, - Вадим Денисенко - фото 1