Під час фотографування "нормандської четвірки": Клімкіна і Лаврова поставили поряд

У Парижі під час протокольної фотозйомки глав МЗС країн "нормандської четвірки" (Україна, Франція, Німеччина і Росія) стався незручний момент, оскільки на цей раз російський і український прапори, які зазвичай розміщувалися по краях, поставили поруч
Depo.Влада
4 березня 2016 09:27
ФОТО: depo.ua

В результаті на протокольному фото Клімкін і глава МЗС РФ Сергій Лавров стояли поруч, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Коли до них підійшли міністри сталася невелика плутанина, куди кому слід стати для протокольного фото. Зокрема, глава МЗС України Павло Клімкін не відразу підійшов до українського прапора і на відео зафіксовано, як міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер звертається до Клімкіна і показує, що треба стати поруч з Лавровим. Це викликало замішання у глави МЗС України.

Пізніше Клімкін прокоментував дану ситуацію в "Tвітері".

"Штайнмайер і французький протокол мені запропонували символічно стати між Еро (глава МЗС Франції Жан-Марк Еро, - ред.) і Лавровим, але, схоже, ніякому прогресу з Росією це не сприяє", - написав він.

Він також оприлюднив фото, де стоїть поруч з Лавровим, однак уточнив, що в цей момент спілкується з главами МЗС Франції і Німеччини.

"Ось так це виглядає на практиці. Поруч з Лавровим і всі ми в одній компанії, але я поки поговорю з Штайнмаєром і Еро", -  написав він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада