Петренко про виправдання корупціонера Мельника: судова система прогнила

Міністр юстиції Павло Петренко прокоментуваввиправдувальний вирок колишньому ректору Податкової академії і екс-депутату від ПР Петру Мельнику
Depo.Влада
9 липня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам, повідомляють "Українські новини", передає depo.ua

"Це може свідчити про те, що судова система у нас, м'яко кажучи, дуже сильно відстає від тих змін, які є в країні. Вона є прогнилою по своїй суті, і те, що необхідно вносити зміни до Конституції, дати можливість повністю перезавантажити персональний склад суддів, - це однозначно", - сказав Петренко.

Міністр висловив сподівання, що прокуратура подасть апеляцію на рішення суду, і Апеляційний суд скасує виправдувальний вирок.

Нагадаємо, що учора Ірпінський міський суд вчора, 8 липня, виправдав екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника. Народний депутат Антон Геращенко вже готує вернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції, голови Верховного Суду та Генерального прокурора з вимогою відсторонити даних суддів від роботи і звернеться до Верховної Ради з вимогою звільнити їх від займаних посад, якщо підтвердитися інформація про те, що винесене рішення про виправдання Мельника, є явно неправосудним.

Важливо, що суд не лише визнав екс-ректора Податкової академії Петра Мельника невинуватим у корупції, а й зняв арешт на його майно - десятки об'єктів нерухомості: квартири, будинки, земельні ділянки у Києві, Ірпені, на Івано-Франківщині.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.