ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Петренко обіцяє оприлюднити антирейтинг підприємств-боржників

На початку квітня Міністерство юстиції України опублікує антирейтинг підприємств, які мають заборгованості з виплати заробітної плати.

Depo.Влада
14 березня 2018 18:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми його (антирейтинг підприємств, які мають заборгованість із виплати заробітної плати - ред.) поки що не опублікували, з початку квітня опублікуємо", - сказав Петренко.

Він додав, що у сформованому антирейтингу - десятки підприємств-боржників із усієї України.

"На початок року було півмільярда гривень заборгованості - це за рішеннями судів, по яких уже стягується борг Державною виконавчою службою", - зазначив Петренко.

Він зазначив, що заборгованість підприємств перед своїми працівниками - "велика системна проблема".

"Ми домовилися з прем'єр-міністром, що мобільні групи і штаби, які зараз працюють по аліментах, вони в тому ж складі "переключаться" з квітня на роботу щодо стягнення заборгованості з заплатні", - зауважив міністр.

Нагадаємо, Міністерство юстиції планує з 1 квітня почати стягнення заборгованостей з виплати зарплати за схемою роботи мобільних груп і штабів зі стягнення заборгованостей з аліментів.

Також Міністерство юстиції впровадить систему електронних арештів коштів боржників з метою автоматизації процесу збирання та примусово стягнення боргу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада