Петренко не подаватиме декларації, поки систему не сертифікують

Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що не буде подавати свою декларацію про доходи, поки не будуть виправлені всі недоліки в системі е-декларування
Depo.Влада
16 серпня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Я особисто як людина, яка була одним із співавторів Закону "Про запобігання корупції", не буду подавати електронну декларацію до того моменту, поки не будуть вирішені всі технічні питання і система не отримає відповідний сертифікат", - повідомив він.

Глава Мін'юсту наполягає на тому, що всі, хто має відношення до запуску системи е-декларування, повинні невідкладно вирішити всі технічні питання і запустити її в повному обсязі без будь-яких компромісів.

Зазначається, що Міністерство юстиції готове надати будь-яку підтримку в межах своїх повноважень для успішного завершення цього процесу.

Нагадаємо, 15 серпня в 00 годин 00 хвилин в Україні офіційно запрацювала несертифікована система електронного декларування, однак жодної декларації поки що не опубліковано.  У Єврокомісії нагадали, що запуск системи електронного декларування з сертифікатом технічної безпеки є ключовою умовою безвізу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада