Пєсков поплив у весільну подорож на найдорожчій парусній яхті в світі

Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков орендував для весільної подорожі яхту, оренда якої становить 385 тис. євро на тиждень
Depo.Влада
17 серпня 2015 18:18
ФОТО: depo.ua
Пєсков поплив у весільну подорож на найдорожчій парусній яхті в світі
Пєсков поплив у весільну подорож на найдорожчій парусній яхті в світі

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт російського опизиціонера Олексія Навального.

За словами Навального, про це повідомило джерело, знайоме з ситуацією. Слова джерела співробітники Фонду боротьби з корупцією підтвердили даними трекера яхт.

Пєсков поплив у весільну подорож на найдорожчій парусній яхті в світі - фото 1

Судячи з нього і публікацій близьких до Пєскова людей, яхта Maltese Falcon, про яку йде мова, днями була біля берегів Сардинії.

b50ca0fd35c649c6ab26187e45b59f58

Напрклад, падчерка Пєскова нещодавно опублікувала в "Інстаграмі" фотографію з геотегом, який відповідає розташуванню яхти. Крім того, на фото вона одягнена в халат з вишитою назвою згаданої яхти.

384886531

"Оренда яхти Maltese Falcon коштує 385 тис. євро або 26 млн рублів на тиждень. І ця вартість не включає витрати на їжу і розваги. Дмитру Пєскову потрібно викласти повністю свою зарплату за 3 роки, щоб дозволити провести на цій яхті всього 7 днів", - пише Навальний.

Пєсков поплив у весільну подорож на найдорожчій парусній яхті в світі - фото 4

Нагадаємо, на своєму весіллі в Сочі Дмитро Пєсков з'явився в годинах Richard Mille RM 52-01, випущених обмеженою партією в 30 штук. Опозиціонер Олексій Навальний оцінив годинник в 37 млн рублів і зажадав, щоб адміністрація президента пояснила, як Пєсков зміг їх купити.

Пєсков у відповідь сказав, що годинник йому подарувала дружина Тетяна Навка, яка згодом підтвердила цю інформацію. Однак в мережі є фотографія, зроблена в квітні 2015 року, на якій Пєсков стоїть з тим же годинником.

Пізніше "годиннику Пєскова" присвятили окремий сайт,в якому показали, як змінилася вартість годинника в рублях за останні 30 днів.

Більше читайте у розділі Влада.depo.ua.